ROK NASZYCH DZIAŁAŃ 2018-2019

Początek sezonu rozpoczęliśmy od seminarium z Piotrem „Gumisiem” Fręchowiczem, gdzie uczyliśmy się nowych technik, następnie dwóch naszych reprezentantów udało się do Łodzi na turniej Octopus Cup. Udało im się stanąć na podium zajmując trzecie i drugie miejsce. Warto również wyróżnić najmłodszych Berserkerów, którzy w październiku zgarnęli aż osiem medali na turnieju Arrachion Cup w Olsztynie.
Jak wiadomo w listopadzie zaczynają się Mistrzostwa Polski GI w Gnieźnie i tam nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Chłopaki na tym turnieju stawali czterokronie na podium zgarniając dwa złote i dwa brązowe medale.
W między czasie nasza kadra trenerska wybrała się na seminarium z Ze Radiolą do Warszawy. Koniec pierwszej połowy roku nastąpił na turnieju młodzików Young Dragons w Sochaczewie, gdzie udało nam się wywalczyć aż 9 medali!
Luty rozpoczął się solidnym seminarium ze specem od leglocków Mateuszem Szczecińskim. Kolejno trafiliśmy na prestiżową imprezę w Luboniu, mianowicie Mistrzostwa Polski NO GI, gdzie nasi zawodnicy stawali trzykrotnie na podium zgarniająć dwa złota i jedno srebro.
Marzec był również obfity w sukcesy, ponieważ odbyły się szóste już zawody Grand Prix Polski w BJJ, gdzie nasza ekipa zgarnęła dwa brązowe medale i jedno złoto.
W marcu młodzicy pokazali klasę zgarniając aż CZTERNAŚCIE medali na Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego – Katana Cup.
W kwietniu udało się wywalczyć dwa srebrne medale na Mistrzostwach Europy CBJJP w Luboniu. Zaraz po tym wydarzeniu odbyły się prestiżowe zawody Mistrzostwa Polski ADCC, gdzie nasi ludzie trzykronie stanęli na podium i wywalczyli dwa srebrne medale i jeden brązowy.
Tak obfity w sukcesy okres kończymy seminarium z naszym głównym trenerem Piotrem Bagińskim oraz Mistrzostwami Polski dzieci i młodzieży, gdzie wywalczyliśmy pięć medali. Dzięki temu udało nam się zdobyć trzecie miejsce drużynowo razem z ekipą Berserkersów z Suwałk.
Wakacje rozpoczęły się ostatnimi w tym sezonie zawodami Mazury Kids BJJ OPEN w Ełku, gdzie wywalczyliśmy jedno złoto i dwa srebra. Oczywiście w tak ciepły okres nie zwalnialiśmy tempa i zwiększaliśmy bagaż naszych technik na seminraium z wielokrotnym Mistrzem Świata Roberto „Cyborg” Abreu w Warszawie.